cz en ru
Pondělí-Neděle
7:00 - 20:00
telefon
605 043 834
222 952 640
Chodská 25
Praha 2

Studenti s ISIC kartou mají u nás slevu

sleva v půjčovněKaždý z nás někdy studoval a co si budeme povídat, není to jednoduché. Člověk se musí neustále něco učit, připravovat se na zkoušky, testy a různé zápočty. Jelikož je ale v nejlepších letech, potřebuje se také bavit a ne jen sedět doma a dívat se do učebnic. A zábava něco stojí. Na řadu přichází různé brigády, kde se dají nějaké ty peníze vydělat. Vyděláváním peněz se nám ovšem krátí časový fond potřebný na učení a zábavu. Když to shrneme, je to začarovaný kruh. Některé činosti jdou jednoduše proti sobě.

Studenti musí optimalizovat

slevy Jelikož student není hloupý, začne přemýšlet, kde vydělat více peněz, aby se mohl bavit a zároveň nestrávil v práci většinu času. Přeci jenom po práci je člověk unavený a potřebuje opět určitý čas, kterého je neustále nedostatek, na regeneraci. Další alternativou je hledat na trhu produkty, které jsou pro studenty levnější. V této oblasti přichází na řadu firma GTS ALIVE, která vydává studentům a učitelům karty ISIC, které jsou uznávané ve 130 zemích po celém světě. Tyto karty přinášejí jejich držitelům nepřeberné množství poskytovaných slev na různé kulturní, sportovní, zábavní akce. Také můžete s kartou získat slevy při nejrůznějších nákupech.

Autopůjčovna Automoc nabízí 10 % slevu

slevyTaké naše autopůjčovna se rozhodla podpořit mládež a nabízí všem držitelům karty ISIC 10% slevu z nájemného při vypůjčení jakéhokoli automobilu v naší autopůjčovně. Stačí se prokázat jednou z karet, které jsou na této stránce vyobrazeny a sleva je vaše. Při opakovaných pronájmech a bezeškodním průběhu, lze dohodnout vypůjčení vozidla bez kauce.