cz en ru
Pondělí-Neděle
7:00 - 20:00
telefon
605 043 834
222 952 640
Chodská 25
Praha 2

Akční nabídka autopůjčovny

Bez akcí a slev se dnes neobejde žádný obchodník. Bohužel většina rádoby akcí a slev je jen na oko. Snaží se o ně hlavně prodejci, kteří mají vysoké ceny a nasadí několika procentní slevy na něco, čeho se nemůžou zbavit. U nás jsme to pojali jinak. Ceny jsme nasadili již v základu nízko, abychom nemuseli nikomu věšet bulíky na nos a hrát se zákazníky hru na slevy, které se na ně valí na každém kroku. Za pronájem vozu v naší autopůjčovně určitě nedáte více než u konkurence. Dovolím si tvrdit, že jsem v porovnání s jinými autopůjčovnami jedni z nejlevnějších při stejné kvalitě (rozuměj kvalitě nových a zánovních vozidle v naší nabídce, staré vraky u nás nenajdete).

Slevy na příslušenství

 • Sleva 50 % na pronájem dětské autosedačky při pronájmu automobilu na 7 a více dnů.
 • Sleva 50 % na pronájem zimních řetězů při pronájmu automobilu na 7 a více dnů.
 • Sleva 50 % na pronájem GPS navigace při pronájmu automobilu na 7 a více dnů.
 •  

  Slevy pro studenty

  Sleva 10 % na pronájem všech vozidel pro držitele studentské karty ISIC.    

  Druhý řidič zdarma

  U konkurenčních autopůjčoven platíte příplatek za druhého či více řidičů. U nás máte tuto samozřejmost zdarma. Jediná podmínka je, aby měl platný řidičský průkaz starý alespoň 1,5 roku. 

  U nás nízké ceny již v základu

  To co nenajdete mezi žádnými akcemi je dohoda o lepší ceně. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně a jeho spokojenost je naším cílem. Ctíme starou pravdu, která říká, že obchod musí být výhodný pro obě strany. Často se v praxi setkáváme se situací, kdy je obchod výhodný jen pro jednu stranu (většinou prodávajícího). Proto můžeme nabídnout ještě nižší ceny u pronájmů, kdy s autem nenajezdíte příliš kilometrů. Pokud jezdíte hodně, automobil ztrácí hodnotu, tím pádem není prostor pro další snižování nájemného ze strany autopůjčovny. 

  peníze